Güzellik kraliçesi güzel manken Amine Gülşe kimdir hakkında tüm merak ettiklerinizi öğrenmek için altdaki yazıyı okuyunuz.

  Adı Soyadı: Amine GÜLŞE

Doğum yeri :  İsveç

Yaşı :  25

Nerde Yaşıyor :  İzmir

Göz Rengi :  Koyu Yeşil

Boy :  178

Sevgilisi :  Mesut Özil

Burcu :  boğa

Amine Gülşe kimdir?  Amine Gülşe Sevgili kim? Amine Gülşe kaç yaşında, Amine Nereli ? Amine Nerden ? Amine Gülşe boyu, Amine Gülşe nereli, Amine Gülşe biyografisi, Amine Gülşe Burcu ve hayatına dair pek çok detay var. İşte bu detaylar ve Amine Gülşe’nin kısa bir biyografisi.

Amine Gülşe 30 Nisan 1993 İsveç doğumludur.  Türk  kökenli İsveç yurttaşı olan oyuncu ve manken Amine Gülşe 24 yaşındadır.  Boğa burcu olan güzel oyuncu 2014 Türkiye güzellik yarışmasında Miss Turkey birincisi oşmuştur. 2014’de 1 yıl önceki güzellik kraliçesi seçilen rüveyda Öksüz’den tacını alan Amine Gülşe ülkemizi uluslar arası arenada temsil etmiştir.
Bu işin okulunu okuyup bir yerlere gelmeye gayret gösteren bir ton insan var.  Sen bir güzellik yarışması kazanıyorsun ve başrol oynuyorsun” diyenler oluyor.  Ama harbiden inan dizi önerisi geldikten ardından “Tamam ben oynarım zaten” diyerek işi oluruna bırakmadım.  Çetin Sarıkartal ve Hülya Gülşen’le çalıştık.
Onların bana verdikleri yardımlarla bu işi defa sevdim.  Gece gündüz çalışıyorum.  Nasıl reaksiyonlar  veririm, sebep gerçekçi olabilirim, tüm gece bir ilerigünün sahneleriyle uğraşıyorum.
Etiketler:, 14.440 Views Okunma 12 Şub 2018

Yazar Hakkında

Yorumlar


Sen de Yorumla!