BURCU KİMDİR ASLEN NERELi YAŞI KAÇ

Dizi Film oyuncusu Burcu biricik kimdir? Kaç yaşında, Aslen nereli, boyu kilosu kaç, evli mi, sevgilisi varmı, hangi burc, burcu biricik hangi dizilerde oynadı, burcu biricik sosyal medya hesabı varmı, Burcu yüksel kimdir? gibi bir çok soruya yanıt yazımızın devamında bulunmaktadır.

Bir çok başarılı projede yer alan Burcu biricik kısa sürede dizi oyuncuları arasında ön plana çıkmayı başarmıştır. Tv ekranlarındaki başarılarının yanı sıra sosyal medya mecralarındada en çok beğeni alan oyuncular arasında yer alıyor.Burcu biricik kimdir? aslen nereli yazımızın devamında..

BURCU BİRİCİK KİMDİR

Burcu Biricik 4 mayıs 1989 tarihinde Antalya`nın Elmalı ilçesinde dünyaya gelmiştir. Anne ve Babası henüz o çok küçükken ayrılırlar Annesi çalışmak zorunda olduğu için Burcu ve ağabeyi anneanelerinde kalırlar.Yaşadığı ilçe Elmalıda Lise dönemlerinde Katıldığı bir tiyatro oyununda ödül alır, ve bu ödülün ardından oyuncu olmayı kafasına koyar bu yönde kendini geliştirme kararı alır.

Burcu Biricik Şeref Meselesi dizisinde canlandırdığı Kübra karakteri ile adından çok bahsettirdi. Lise yıllarında katıldığı tiyatro festivalinde ödül aldıktan sonra profesyonel anlamda oyuncu olmaya karar veren Biricik, Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünde lisans eğitimini tamamlarken, aynı zamanda da Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi aldı.

İzmir Ege Üniversitesi’nin Arkeoloji bölümüne başlar üniversite eğitimi devam ederken Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosunda oyunculuk eğitimide alır. Üniversite eğitimi devam ederken Yaşlı Hanımın Ziyareti, Vazifemi Yaparım, İkinin Biri gibi bir çok tiyatro oyununda rol aldı.

Bizler Burcu Biricik ismini 2006 yılında henüz 17 yaşındayken güzellik yarışmasında ‘Akdeniz Kraliçesi’ seçildiğinde öğrendik. İlk Tv deneymi ise Show TV’de yayınlanan ‘Maçolar’ dizisinde yapmıştır. Elbette Burcu biricik için dönüm noktası olan 2011 yılında Kanal D ekranlarında yayımlanan “Artiz Mektebi” bu yarışma programında Birinci olarak dikkatleri çekmeyi başardı.

Bir çok projede karşımıza çıkan güzel oyuncu Şu sıralar ATV ekranlarında yayımlanan 8. Gün isimli Tv dizisinde Bahar karakterini canlandırmaktadır.

8. GÜN BAHAR YÜKSEL KİMDİR

Bahar Yüksel Kocasıyla mutlu bir evvliliği olan zeki, neşeli, hayat dolu bir genç kadırdır. Annesinin öldürülmesiyle birden bire hayatı karanlıklarla dolmuştur. Annesinin katilleri Baharıda öldürmek için peşindedirler Bahar hem hayatta kalmak için hemde annesinin ölümü üzerindeki sır perdesini kaldırmak için savaş vermektedir.

BURCU BİRİCİK KİŞİSEL BİLGİLER

Tam Adı : Burcu Biricik

Doğum Tarihi  : 4 Mayıs 1989 (27 yaşında)

Sevgilisi / Eşi  : Emre Yetkin

Burcu : Güneş Burcu Boğa

Doğum Yeri (Nereli) :  Elmalı / Antalya

Göz Rengi : Açık Mavi

Doğal Saç Rengi : Koyu Sarı

Kilosu : 54

Boyu : 1.70 m veya 170 cm

Etiketler:,,, 14.257 Views Okunma 22 Mar 2018

Yazar Hakkında

Yorumlar


Sen de Yorumla!