Hazır kış aylarını geride bırakmaya başlamış ve düğün sezonunun açılmasıyla beraber düğün telaşına giren genç kızlarımız için nikah elbise gelinlik modelleri 2018 koleksiyonunu sizlere sunmak istedim. Düğün telaşında olup birde bütün işlere koşturmaya fırsat kalmayan gelin adaylarının seçimlerinin hem kolay olması hemde doğru seçimler yapabilmesi için her tarza her yaşa ve her stile uygun nikah elbiseleri modellerini koleksiyonumuzda bulmanız mümkün olacaktır.

Hayatımızın en önemli günlerinden biri olan nikah günlerimiz en önem verdiğimiz şekilde olmalı diye düşünüyorum. Fakat buna bazen imkanlar ve zaman kısıtlaması engel olabiliyor diye düşünüyorum. Zira o kadar koşuşturma arasında özellikle kıyafet seçimlerimiz en sona kalıyorsa, aman olsun da ne olursa olsun durumuna düşenlerden biliyorum ki sonrası onlar için oldukça pişman oldukları bir zaman oluyor. Bu nedenle gezip dolaşmaya vakit harcamayan ve internet’ten araştırma yapan gelin adaylarımız vede diktirmek amacıyla model bakanlarınız için oldukça geniş ve güzel bir nikah elbise modelleri hazırladık diyebilirim.

Her modele, her vücuda ve her yaşa uygun modellerin bir arada olduğu nikah kıyafetleri modellerinde arayıp ta bulamadığınız modellerden tutun, en ilginç, en zarif ve en masum nikah kıyafetlerini yakından inceleme fırsatınız olacak. Üstelik beğendiğiniz kıyafetin fotoğrafını bilgisayarınıza kaydedebilir, daha sonra bu örnekte olduğu gibi üstünüze göre muazzam bir kıyafet diktirebilirsiniz. Fakat elbisenizi diktirmek istediğiniz terzi’nizi çok iyi seçmeniz gerekiyor, zira herşey istediğiniz gibi gitmeyebilir. Bu nedenle ya eskiden bu yana kullandığınız bir terzi olmalı yada iyice araştırıp gerçekten bu işi iyi yapan profosyonel ellere bu modelleri teslim etmeliyiz ki hayal kırıklığını en aza indirmek gerekir.

Bütün bu detayların dışında en önemli detay ise nikah kıyafetinizi bedeninize ve vücudunuza uygun şekilde seçmeniz olacaktır. Model de beğendiğiniz kıyafetlerin sizin üstünüzde güzel duramayabileceğini hatta oldukça uygunsuz bir seçim olabileceğini sakın unutmayın. Kıyafet şeçimi yaparken mutlaka boyunuza, kilonuza ve kalıbınıza uygun olabilecek ve kusurlarınızı örtebilecek detaylarla dolu bir kıyafet seçimi yapmalısınız ki, en sağlıklı ve istenilir bir görüntüde olabilesiniz.

Vücudunuzu tanımak size artık bir yararda sağlayarak istemediğiniz yada sevmediğiniz kusurlar’ınızın da kapanmasına yardımcı olacaktır. Örneğin çok kısa bir boya sahipseniz beden boyu daha küçük bacak boyu daha uzun kıyafet seçimini yapmalısınız. Yada çok kilolu bir bayansanız, çok kabarık modellerden olabildiğince kaçmalısınız. Boyunuzun daha uzun görünmesini istiyorsanız, beden boyu kısa olan bacak boyunu uzun gösteren dar balık elbise şeklindeki nikah kıyafetlerini seçmeniz sizlerin yararına olacaktır.

Bu kadar detaydan ve tüyo’dan sonra gelin isterseniz 2018 nikah elbise modelleri nelermiş, hangi modeller bizlere daha uygunmuş gelin şöyle bir yakından inceleyip kendimize uygun modelleri seçmeye başlayalım…

 

Yazar Hakkında

Yorumlar


Sen de Yorumla!